vločkovače

2 položek celkem
aquabela vlockovac 1kg
Skladem
Kód: 274
135 Kč

Granulátový přípravek pro vyvločkování nečistot z bazénové vody.

Kód: 274
aquabela zjiskrovac
135 Kč

Tekutý přípravek pro vyvločkování nečistot a zjiskření bazénové vody.

Kód: 277

Vločkovač do bazénu, v kapalné nebo pevné formě, slouží pro snadné odstranění koloidních nečistot z bazénové vody, které běžná bazénová filtrace, není schopna zachytit díky miniaturním rozměrům těchto nečistot.
Pro udržení optimální čistoty vody je bezpodmínečně nutné využívat vločkovač do bazénu vždy v případě nutnosti odstranění nežádoucího zákalu nebo řas z Vašeho bazénu, případně preventivně při prvním náznaku zhoršení průhlednosti bazénové vody či ztráty její jiskry.

Aplikace:
Přípravek je vhodné dle návodu výrobce rozmíchat či rozpustit v malém množství bazénové vody (např. v kbelíku) a následně vlít po obvodu dovnitř bazénu. Je třeba postupovat tak, aby se účinná složka přípravku dostala do celého objemu bazénové vody.
Následně je nutné vypnout bazénovou filtraci a ponechat bazénovou vodu v klidu, aby mohlo dojít k tvorbě vloček, postupně sedimentujících na dně.

Usazené vločky odstraníme bazénovým vysavačem nebo celou sedimentovanou vrstvu vypustíme do odpadu a bazén následně doplníme čistou vodou.