chlorové mini tablety

 
   
 • triplex mini Kód: 470
  Aqua Blue Triplex Mini tablety 20g - 1 kg
  Skladem

  Aqua Blue Triplex je pomalu rozpustný třífunkční přípravek pro čištění bazénu ve formě 20g tablet. Obsahuje složky pro dezinfekci, vyvločkování a proti tvorbě řas.

  • Působení: Tablety se používají pro pravidelnou a dlouhodobou dezinfekci bazénové vody při běžném celosezónním koupání v otevřených nebo krytých bazénech. Při rozpouštění tablet ve vodě dochází k postupnému uvolňování chloru, který působí jako dezinfekční a oxidační látka eliminující organické nečistoty obsažené v bazénové vodě (jako jsou řasy, plísně, bakterie nebo viry). Současně dochází k rozpouštění látky, která působí proti tvorbě řas. Dále se uvolňuje látka s flokulačním účinkem, která napomáhá vyvločkování nečistot.
  • Dávkování: Za normálních podmínek se dávkuje 1 tableta na 2-3 m3 vody každých 7 dní. Dávkování se bude měnit v závislosti na teplotě vzduchu a vody, intenzitě slunečního záření, počtu koupajících, četnosti a intenzitě dešťů a bouřek. Doporučuje se průběžné měření hodnoty chloru a pH 1x - 2x týdně. Tablety se přidávají do vody v plováku nebo do dávkovače tablet, který je umístěn v systému cirkulace vody před filtrem.

  Nikdy neházejte tablety přímo do bazénu!
  Při přímém kontaktu s fólií, umělou hmotou nebo nátěrem bazénu způsobují bílé fleky!
  Upozornění: Před použitím si vždy důkladně prostudujte návod na použití přípravku!


  215 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem